Schowek (0) Zaloguj się Załóż konto
Strona główna » Regulamin

Regulamin

Regulamin sklepu

Wstęp:
 
1. Sklep internetowy działający pod adresem www.asos.pl prowadzi firma Nortpol z siedzibą w Międzyrzeczu
w województwie lubuskim przy ulicy Konstytucji 3 maja 16.

NORTPOL
Ul. Konstytucji 3 Maja 16
66-300 Międzyrzecz

NIP: 596-149-70-91
REGON: 211261556
Nr wpisu do ewidencji: 06700


Zamówienia:
Tel: 95 742 75 57
E-mail: zamowienia@asos.pl

Serwis i pytania:
Tel: 95 742 75 61
E-mail: pytania@asos.pl


Inne:
Fax: 95 742 75 56

Numer rachunku:
Powszechna Kasa Oszczędnościowa B.P. S.A
16 1020 2036 0000 0102 0061 7076 
2. Regulamin określa zasady realizowania usług w sklepie internetowym.
 
 
 Oferowane usługi:
 
1. Sklep internetowy prowadzi następujące usługi:
- sprzedaż towarów, będących w jego ofercie za pośrednictwem strony www.assos.pl, mailowo lub telefonicznie (sprzedaż internetowa).
 
2. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a Nortpol.
 
3. Wszelkie informacje o produktach umieszczone na stronie www.assos.pl, w szczególności opisy, parametry techniczne i użytkowe, ceny stanowią zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 k.c., zgodnie z warunkami Regulaminu.
 
4. Ceny produktów umieszczone na stronie www.asos.pl podane są w polskich złotych i zawierają podatek VAT.
 
5. Ceny nie zawierają kosztów dostawy. Koszt dostawy zależny jest od wielkości i wagi towaru. Jeżeli nie jest podany obok towaru jest uzgadniany indywidualnie z Kupującym.
 
 
Pozostałe:
 
1. Sklep www.asos.pl zastrzega sobie możliwość wystąpienia błędów w opisach produktów, pomimo przykładania dużej wagi do rzeczywistego odzwierciedlenia opisu, oraz wyglądu towaru. Zdjęcia produktów są jedynie przykładowe i służą prezentacji konkretnie wskazanych w nich modeli.
 
2. Dane osobowe Klientów podawane podczas rejestracji są przetwarzane przez sklep www.asos.pl wyłącznie w celu realizacji zamówień oraz, w zależności do decyzji Klienta wyrażonej w zamówieniu, mogą być przetwarzane w celach marketingowych.
 
3. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu w brzmieniu z dnia złożenia zamówienia oraz oznacza wyrażenie przez Klienta zgody na otrzymywanie informacji handlowej w rozumieniu "Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną".

4. Aby sprawnie i bezproblemowo poruszać się po sklepie zaleca się używanie przeglądarki Mozilla Firefox 5.0 lub nowszejPrzejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu