Schowek (0) Zaloguj się Załóż konto
Strona główna » O Nas

O Nas

 Witamy w sklepie internetowym zajmującym się sprzedażą wyposażenia domu i ogrodu. Nasze produkty mają ułatwiać Państwu codzienne życie, wnosić w nie komfort i wygodę. Staramy się, by spełniały one należycie swoje funkcje, gdyż satysfakcję z pracy i motywację do dalszych działań czerpiemy z zadowolenia naszych klientów. Jakość produktów gwarantują znani i renomowani producenci, nasi wieloletni partnerzy. Wykonywane są one z niezwykłą precyzją i starannością, tylko z najwyższej jakości materiałów, co daje nam pewność, że towar spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Witryna www.asos.pl zawiera najnowszą ofertę elementów wyposażenia domu i ogrodu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!

Aby zaprezentować nasz sklep, chcielibyśmy przedstawić osoby, które go tworzą i dbają
o satysfakcję i zadowolenie z naszych usług.


MARCIN ROGALA - właściciel


Po pracy: Szczęśliwy mąż i ojciec. W wolnej chwili czytam książki (tu spektrum jest szerokie), dużo podróżuję z najbliższymi, a w sezonie wiosenno-jesiennym uwielbiam kociołkować na świeżym powietrzu. Interesuje mnie piłka nożna, sporty siłowe oraz e-biznes. Lubię ułatwiać sobie życie dlatego jeśli mam zamiar coś kupić, robię to w sieci. Internet jest dla mnie czymś naturalnym, mówią, że jestem od niego uzależniony. Gdy temu zaprzeczam słyszę, że to „syndrom wyparcia”, dlatego wolę tkwić w przekonaniu, że nie umiem bez niego żyć…


KRZYSZTOF ROGALA - zaopatrzenie   

Po pracy: Interesuję się sztuką wojenną Ninjitsu, którą uprawiam regularnie od czterech lat. Jestem aktywnym ratownikiem medycznym grupy Żelazny
z Międzyrzecza od 2008r. Po pracy staram się poświęcać czas na poszerzanie zainteresowań, zgłębiam tajniki między innymi grafiki komputerowej.
W wolne weekendy lubię jeździć wyczynowo na rowerze górskim.

 PAWEŁ ROPICKI - specjalista ds. sprzedaży internetowej

Po pracy: Freelancer w dziedzinie fotografii produktowej oraz grafiki - to chyba hobby :) Poza tym lubię spędzać czas w siłowni lub w domu z dobrą książką. Interesują mnie też wszelkie nowinki technologiczne i dobra muzyka.

 

ALEKSANDRA GAJEWSKA - redaktor

 

Po pracy: Jeśli tylko pozwala na to pogoda, popołudnia spędzam na długich spacerach i rowerowych wycieczkach z rodzinką. Uwielbiam czytać i staram się
jak mogę znajdować czas na "sam na sam" z lekturą. Poza tym lubię dobre kino, dobrą muzykę i dobrą kuchnię :)
Suma naszych kompetencji i doświadczeń sprawia, że stanowimy zgrany zespół, którego wspólnym celem jest Państwa zadowolenie i satysfakcja z zakupów. Mamy nadzieję, że ze współpracy z nami zadowolony będzie każdy klient, a zakupione produkty będą służyły Państwu jak najlepiej i jak najdłużej. Dziękujemy za odwiedzenie naszego sklepu i zapraszamy ponownie!


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu