Schowek (0) Zaloguj się Załóż konto
Strona główna » Dostawa

Dostawa

Oferujemy naszym klientom szybką i bezpieczną dostawę towaru.

Wszystkie produkty, które znajdują się w naszym magazynie wysyłane są za pomocą firmy kurierskiej "SIÓDEMKA" zgodnie z kolejnością zamówień przyjętych do realizacji. Każdego dnia od poniedziałku do czwartku o godzinie 15.00 przesyłki odbiera specjalnie podstawiony samochód dostawczy z firmy kurierskiej. Towar pakowany jest starannie, tak aby dojechał do klienta w stanie nienaruszonym. Nasi pracownicy zabezpieczają paczki w sprawdzony sposób, używając do pakowania kartonów, folii typu stretch lub jeżeli jest to niezbędne również grubej folii bąbelkowej. W większości przypadków towar trafia do klienta w czasie nie dłuższym niż 24h od momentu wysłania.

ŚLEDZENIE PRZESYŁKI

Na stronie www.siodemka.com możecie Państwo śledzić swoją paczkę, by sprawdzić na jakim etapie realizacji znajduje się przesyłka. Aby ją odnaleźć, wystarczy wpisać numer listu przewozowego, który otrzymacie Państwo w emailu potwierdzającym zamówienie.

INFORMACJE DODATKOWE:
1. Wysyłka towaru nie znajdującego się w naszym magazynie odbywa się przez renomowaną firmę spedycyjną "SIÓDEMKA" lub transport rekomendowany przez producenta. Sklep asos.pl nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia powstałe z winy firmy spedycyjnej.

2. Kupujący wyraża zgodę na udostępnienie firmie spedycyjnej swojego adresu i numeru telefonu zamieszczonego w formularzu zamówienia.

3. Termin dostawy widniejący przy każdym produkcie jest terminem orientacyjnym, zależnym od producenta lub dostawcy. Sprzedawca zobowiązany jest powiadomić kupującego o zmianie terminu realizacji zamówienia. 


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu