O sklepie
Witamy w ASOS.PL

Miło nam, że odwiedziłeś nasz sklep.
Chętnie opowiemy Ci trochę na temat naszej Firmy.
 
Asos.pl to przede wszystkim ludzie, którzy są motorem napędowym naszego sklepu.
To starannie dobrana, zgrana grupa osób, podchodzących do swojej pracy tak jak do życia - z zapałem, pasją i entuzjazmem.
Kupując u nas możesz nawiązać żywy kontakt z handlowcem, który nie tylko udzieli Ci wyczerpujących informacji na temat oferowanych towarów, ale przede wszystkim
umożliwi Ci wybór odpowiedniego dla Ciebie produktu.
 
Doświadczenie zdobyte na przestrzeni 15 lat działalności handlowej pozwala nam przewidywać i przystosowywać do zmieniających się warunków.
 
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów zarządzania informacją, dobrym zapleczem towarowym w  postaci własnej hurtowni, braku opłat za drogą powierzchnię ekspozycyjną i drogą reklamę w klasycznych środkach  przekazu, ceny produktów w naszym sklepie są o 10-50 % niższe niż w tradycyjnych sklepach.
 
Wszystkie oferowane produkty są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych legalnie wprowadzone na rynek polski, posiadające gwarancję.
 
 
Zakupy w sklepie ASOS.pl umożliwią Ci:
 
-wygodę robienia zakupów bez konieczności wychodzenia z domu, wystarczy, że wybierzesz to ,czego potrzebujesz i to na co masz ochotę, a my dostarczymy Ci wszystko pod same drzwi, tak szybko jak to tylko będzie możliwe
 
-swobodę robienia zakupów, kiedy przyjdzie Ci tylko na to ochota 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę
 
-oszczędność czasu - cały proces złożenie zamówienia zajmuje tylko kilka chwil a zaoszczędzony w ten sposób czas możesz wykorzystać a to, co sprawia Ci największą przyjemność i satysfakcję
 
 
Jeżeli uznasz, że jesteśmy Firmą godną zaufania i złożysz zamówienie w naszym sklepie, my ze swojej strony uczynimy wszystko aby realizacja obyła się bez najmniejszych problemów.
 
 

Powrót
baner glowna
 
Informacje Zamówienia Zakupy Współpraca Gwarancja i zwroty
 
O Nas
Opinie klientów
Blog
Mapa sklepu
Kontakt
Czas realizacji
Formy płatności
Dostawa
Jak kupować?
Regulamin sklepu
Najczęściej zadawane pytania
Bezpieczeństwo zakupów 
Zakupy hurtowe
Stała współpraca
Dla instytucji państwowych 
Reklamacja / wymiany
Gwarancja
Zwroty 
Wszystkie ceny w sklepie zawierają 23% podatku VAT i są to sugerowane ceny producenta, które mogą ulec zmianie, niezależnie od sklepu.
Wszystkie prawa zastrzeżone / All right reserved. Copyright © by Asos.pl
Twój BOX FB
Zgłoś błąd, lub napisz nam swoją sugestę odnośnie strony
Opis błędu: