Dostawa
Oferujemy naszym klientom szybką i bezpieczną dostawę towaru.

Wszystkie produkty, które znajdują się w naszym magazynie wysyłane są za pomocą firmy kurierskiej "SIÓDEMKA" zgodnie z kolejnością zamówień przyjętych do realizacji. Każdego dnia od poniedziałku do czwartku o godzinie 15.00 przesyłki odbiera specjalnie podstawiony samochód dostawczy z firmy kurierskiej. Towar pakowany jest starannie, tak aby dojechał do klienta w stanie nienaruszonym. Nasi pracownicy zabezpieczają paczki w sprawdzony sposób, używając do pakowania kartonów, folii typu stretch lub jeżeli jest to niezbędne również grubej folii bąbelkowej. W większości przypadków towar trafia do klienta w czasie nie dłuższym niż 24h od momentu wysłania.

ŚLEDZENIE PRZESYŁKI

Na stronie www.siodemka.com możecie Państwo śledzić swoją paczkę, by sprawdzić na jakim etapie realizacji znajduje się przesyłka. Aby ją odnaleźć, wystarczy wpisać numer listu przewozowego, który otrzymacie Państwo w emailu potwierdzającym zamówienie.

INFORMACJE DODATKOWE:
1. Wysyłka towaru nie znajdującego się w naszym magazynie odbywa się przez renomowaną firmę spedycyjną "SIÓDEMKA" lub transport rekomendowany przez producenta. Sklep asos.pl nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia powstałe z winy firmy spedycyjnej.

2. Kupujący wyraża zgodę na udostępnienie firmie spedycyjnej swojego adresu i numeru telefonu zamieszczonego w formularzu zamówienia.

3. Termin dostawy widniejący przy każdym produkcie jest terminem orientacyjnym, zależnym od producenta lub dostawcy. Sprzedawca zobowiązany jest powiadomić kupującego o zmianie terminu realizacji zamówienia. 

Powrót
baner glowna
 
Informacje Zamówienia Zakupy Współpraca Gwarancja i zwroty
 
O Nas
Opinie klientów
Blog
Mapa sklepu
Kontakt
Czas realizacji
Formy płatności
Dostawa
Jak kupować?
Regulamin sklepu
Najczęściej zadawane pytania
Bezpieczeństwo zakupów 
Zakupy hurtowe
Stała współpraca
Dla instytucji państwowych 
Reklamacja / wymiany
Gwarancja
Zwroty 
Wszystkie ceny w sklepie zawierają 23% podatku VAT i są to sugerowane ceny producenta, które mogą ulec zmianie, niezależnie od sklepu.
Wszystkie prawa zastrzeżone / All right reserved. Copyright © by Asos.pl
Twój BOX FB
Zgłoś błąd, lub napisz nam swoją sugestę odnośnie strony
Opis błędu: